APIE MUS

Apie mus

Viešbutis ,,Linelis“ yra įsikūręs vieno didžiausių ir švariausių Lietuvoje – Platelių ežero pakrantėje, Žemaitijos nacionalinio parko prieglobstyje. Tai šiuolaikinio dizaino, trijų aukštų pastatas su jaukiais kambariais, balkonais ir lauko terasomis. Nakvynei galėsite pasirinkti vieno, dviejų, trijų ar keturių vietų kambarius, dviejų vietų arba šeimyninius apartamentus. Vienu metu galime priimti iki 120 svečių.

Ištisus metus veikiantis viešbutis kviečia atvykti ne tik pavasarį ir vasarą, bet ir rudenį bei žiemą. Jeigu norite bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės, pailsėti, pajusti gamtos didybę ir pasisemti iš jos jėgų - ,,Linelis“ - tinkamiausia vieta.

Jaukūs ir šilti mūsų viešbučio kambariai atviri ir keliaujantiems verslo reikalais. Tai puiki alternatyva triukšmingo miesto viešbučio kambariams.

Siekdami geriau tenkinti mūsų svečių poreikius, 2002 m. po renovacijos atidarėme jaukų 50-ties vietų restoraną su baru ir lauko terasomis. Šiandien jau galime pasidžiaugti, kad mūsų suburtos virtuvės meistrų komandos kūrybą ir darbą svečiai įvertina labai aukštai.

Mums labai svarbu, kad kiekvienas apsilankęs pas mus gerai pailsėtų, būtų maloniai ir dėmesingai aptarnautas. Nėra didesnio įvertinimo kaip svečio padėka už gerai praleistą laiką, skanius patiekalus ar gerais žodžiais minimas aptarnaujančio personalo svetingumas.

Viešbutis ,,Linelis“ laukia Jūsų ir dirba Jums!